Корзина
23 отзыва
+380986623776
+380683558621
Окна, двери, комплектующие от компании ТД "Вилена"

REHAU 2020: FOCUS. SMARTIFY. SIMPLIFY. INSPIRE

Кожна міжнародна компанія на певному етапі свого розвитку приходить до висновку, що прийшов час змін – змін для співробітників, змін для клієнтів, змін для партнерів. REHAU – не виключення з правил. Досягнувши певної точки, керівництво компанії вирішило, що ми повинні стати ще кращими, ще більш інноваційними та прогресивнішими.

Наш незмінний девіз «Unlimited Polymer Solutions» демонструє прагнення REHAU щодня розширювати межі можливого завдяки рішенням на основі полімерів.
Наша робота базувалася та буде базуватися на довірі, інноваціях та надійності. Ми прагнемо надихати завдяки нашій корпоративній культурі, вдосконалити процеси роботи з Вами, наші клієнти та партнери, концентруватися на роботі з Вами, а також удосконалити наші технології.

На Всеукраїнському Саміті виступали генеральний директор REHAU Україна, Федір Омелінський, директори з маркетингу та продажів інженерних мереж, рішень для віконної індустрії та меблевих рішень, Максим Солоненко, Ігор Бінковський та Руслан Вандоляк, відповідно, а також фінансовий та адміністративний директор, Михайло Вергуненко. Керівництво компанії наголосило ще раз на існуючій місії, візії, цінностях компанії, а також презентували нові орієнтири та стратегії розвитку для кожного бізнес-напрямку компанії.

Логічним продовження нашого Саміту став виступ Алли Клименко, психолога, сертифікованого коуча та мотиваційного спікеру. Алла презентувала «Навички, без яких не обійтися в майбутньому» та змогла зарядити наш колектив на нові звершення та досягнення.

Саміт REHAU2020 безпосередньо пов'язаний з ракетою, оскільки REHAU – це інноваційна компанія, яка завжди намагається бути попереду та реагувати на зміни з шаленою швидкістю. Отже, 9 червня 2017 року ми запустили нашу ракету в Україні, на футбольному полі НСК «Олімпійський». Творчий флешмоб продемонстрував, що наш колектив – це єдина команда, яка діє швидко, професійно та організовано

https://www.rehau.com/ua-uk/rehau2020/1929838

Другие статьи